• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

10 przedmiotów w regionie
Będę wdzięczny za pomoc. Jak ustawić w warunkach aby 10 tych samych przedmiotów umieszczonych w regionie daje akcje. Bo jak ustawiam w warunku 10 razy "(item-type of
Random item in Region 006 )) Równa się Korona Królów +5" to po 2 wyrzuconych przedmiotach akcja jest aktywowana.
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Cóż nie wiem czy jest jakiś prosty sposób. To ja wymyśliłem cięższy.
via phone, więc tylko opis jak to wygląda

Zmienna typu int i robisz tak.

Wydarzenie czas co 1 sekundę 

akcja 
Pick every item in region(chyba istnieje takie coś)
if picked item = korona wieków
then int = int +1
Potem sprawdzasz:
if int = 10
then to wyłączasz ten trigger i robisz akcję porządaną
if int<10
then int = 0
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Rzeczywiście ciężki jest. Jak tylko taki sposób to może jak ustawić akcję, która usuwa z  regionu przedmioty typu korona wieków. Bo jak ustawiam remove przedmiotów z regionu to usuwa mi też inne przedmioty.

EDIT: W zasadzie chodzi mi o stworzenie zadania, w którym musimy przynieść w dany region 10 "diamentów," które  wydobywamy rozwalając np: skały. Kiedy upuścimy te 10 diamentów w odpowiedni region to z tego regionu są tylko usuwane one i nic więcej co miało by się tam znajdować.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ah to takie buty.

[Image: Janusz.png]
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od: Vamper
Wielkie dzięki działa Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mozesz zrobić wydarzenie ze bohater traci przedmiot(bo musi go przynieść do regionu zapewne) i potem sprawdzenie czy przedmiot znajduje sie w regionie. Wtedy unikniesz sprawdzania co sekundę
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.