• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Automatyczne ulepszenie umiejętności, wybór poziomu trudności i zegar.
#1
Szok 
Mam problemy z którymi nie mogę się uporać.

Jak zrobić wybór poziomu trudności dzięki przyciskowi? Na niektórych mapach widziałem jak wyświetla się dla czerwonego gracza "wybór poziomu trudności". Łatwy, normalny i trudny.

Drugi problem to zegar. Jak zrobić zegar który oblicza czas 45 min i gdy dojdzie do końca to gracze (1-6) wygrywają grę. Chciałbym połączyć te 2 rzeczy. Poziom łatwy = 35 min, normalny 45 min i trudny 55 min.

Ostatni problem to ulepszenia ulepszenia (tak wiem jak to brzmi). Jak zrobić automatyczne ulepszanie np. pancerza co 5 min. Mam zrobione badanie "pancerz" z 10 poziomami i nie wiem jak to zrobić.
= )
Reply }}}
Podziękowanie od:
#2
Witaj,
1&2. No więc po pierwsze potrzebujesz stworzyć nową zmienną typu C, służącą do przechowywania czasu w sekundach, oraz zmienne do dialogów, to znaczy typu okna oraz przycisków. Później tworzysz okno, przyciski, oraz przypisujesz je do zmiennych.
W drugim wyzwalaczu w wydarzeniu sprawdzasz, czy gracz kliknął przycisk. W zależności od tego, który to przycisk, zmieniasz wartość w zmiennej czasu na ustaloną wartość.
Później tworzysz wyzwalacz wygranej gry i już.

3. Służy od tego akcja zmieniająca poziom ulepszenia danego gracza, znajduje się ona w kategorii akcji Gracz.

Przykład: http://www.mediafire.com/file/gqat3e7cn8...grades.w3x

Możesz pokolorować tekst w przyciskach & nie tylko, za pomocą https://www.hiveworkshop.com/threads/war...aks.31386/
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment
   
O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.