• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Projekt kampanii
Hej! Chciałbym stworzyć kampanie do Warcraft III TFT w wersji alternatywnej! Tzn my sami byśmy ustalali co się dzieje na świecie!

Oczywiście wszyscy którzy tutaj napiszą dostaną coś do roboty! Oczywiście każdy ma coś do powiedzenia. [Przepraszam jeżeli taki temat się pojawił, jestem nowy na forum i jeszcze nie widziałem tu wiele Uśmiech]
Ja chciałbym tworzyć teren [oczywiście mogę to robić z kimś!

WSTĘPNE INFO
Zima Lordaeronu przechodząca w zimę (można jeszcze ustalić)
Tak, modele będą jak najbardziej pobierane i zamieniane!

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam! Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Hey, podoba mi się pomysł. Robiłem kiedyś fabularną mapkę multiplayer, w klimacie zimowym.
Włącz prywatne wiadomości (próbowałem napisać, ale nie mogłem), to ustalimy szczegóły na PW Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
"Cześć, chciałbym stworzyć kampanię, sami ustalimy jaką, kto chętny?"

Bez konkretów to nikogo nie zachęcisz.
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zgadzam się z Axatorem, takim pisaniem nikogo do niczego nie zachęcisz. Jeśli nie wniesiesz nic od siebie pierwszy to nie zdziw się że nikt albo jedna osoba może się do Ciebie odezwie tylko. Najpierw coś zrób sam, pokaż jakieś screeny z terenu, zrób jakiś porządny wstęp projektu z szczegółową fabułą itp itd. Wtedy może znajdziesz większe grono chętnych do pomocy.
Reply }}}
Podziękowanie od:
(03.07.2017, 23:12)LordStachu Wrote: Zgadzam się z Axatorem, takim pisaniem nikogo do niczego nie zachęcisz. Jeśli nie wniesiesz nic od siebie pierwszy to nie zdziw się że nikt albo jedna osoba może się do Ciebie odezwie tylko. Najpierw coś zrób sam, pokaż jakieś screeny z terenu, zrób jakiś porządny wstęp projektu z szczegółową fabułą itp itd. Wtedy może znajdziesz większe grono chętnych do pomocy.

Okej! Dzięki wielkie za rady, postaram się coś dziś zrobić i jeszcze wrzucić! Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja bym miał pomysł na kampanie w którym grało by się Gul'danem i jego kamratami. Na początku szaman, potem Warlock, potem inwazja itd Takie coś jak ta kampania Założenie Duratanu
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
(04.07.2017, 14:06)T0TaNiC Wrote: Ja bym miał pomysł na kampanie w którym grało by się Gul'danem i jego kamratami. Na początku szaman, potem Warlock, potem inwazja itd Takie coś jak ta kampania Założenie Duratanu

Bardzo dobry pomysł na kampanie, ale może zrobić na początku Gul'dana jako ucznia Ner'zhula Język
Albo jeszcze zrobić kampanie o Radzie Cienia.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Z guldanem to dobry pomysł można wykorzystać też film harbringers guldan.
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
(04.07.2017, 16:12)Ravan3 Wrote: Z guldanem to dobry pomysł można wykorzystać też film harbringers guldan.

Widzicie, możemy razem stworzyć coś naprawdę fajnego! Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
tylko żeby z tego nie wyrósł kolejny "wspólny projekt"
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
To zamierzacie zrobić kampanie o Gul'danie? bo jak nie to ja bym sam z miłą chęcią zrobił Oczko
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja tam nic nie zamierzam robić bo nie umiem ale możesz przecież z nimi robić xD
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
(04.07.2017, 21:00)Ravan3 Wrote: Ja tam nic nie zamierzam robić bo nie umiem ale możesz przecież z nimi robić xD

Ja wole sam robić Język
Reply }}}
Podziękowanie od:
Może kampania na temat tego, co robiły krasnoludy w czasie inwazji Legionu, oraz jak sobie z nim poradziły? Mogą być ekspedycje po starożytne artefakty do skarbców krasnoludów, obrony kopalni przed najazdem piekielnych orków, spotkania z draenei i śnieżnymi elfami, akcja, magia i krew zmieszana z żelazem.

@TREEIAN pw wysłane.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Obawiam się że chyba nie czaję pomysłu xD Róbcie te guldany i bedzie dobrze
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.