• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Warcraft 3 Problemy z patchem 1.28.1
Witam,
Mam dwa problemy:
- Instalacja nowego patcha (Odpala się jednorazowo a potem muszę instalować na nowo)
- Rozdzielczość w tym nowym patchu

Ostatnio zepsuł mi się Warcraft 3 i musiałem go przeinstalować.
Wrzucam płytkę ROC, TFT i wszystko git. Mam wersję 1.21.
Potem odpalam Battle.net'a, żeby pobrać najnowszego patcha 1.28.1.
Niestety nie działa.

Odpaliłem Warcraft'a z prawami administratora i działa ok. Pobiera się patch, który po pobraniu odmawia posłuszeństwa.
Pojawił się jednak tajemniczy plik o nazwie Warcraft III Launcher.exe, po którego uruchomieniu zainstalował się patch.
Jednak jak się okazało nie zainstalował się w plikach gry tylko w tym danym momencie i za każdym razem, kiedy uruchamiam grę muszę go instalować (i chyba pobierać) na nowo.

Drugi problem to za niska rozdzielczość w ustawieniach. 
Próbowałem zmieniać ją w rejestrze, ale podczas ponownych instalacji patcha wszystko wraca do wartości domyślnej.

Nie wiem, może poniższy cytat z Battle.net mówi, że nie ważne jaką masz rozdzielczość i tak narzucimy ci naszą Język
Quote:
  • Fixed the cinematic player to keep the entire video on screen at any resolution

A tak na serio, to jest dla mnie największy problem ze względu na to, że czarne paski na bokach utrudniają mi rozgrywkę.

Pozdrawiam,
Bezifabr,
Reply }}}
Podziękowanie od:
Odpal Warcrafta w okienku i je zmaksymalizuj, powinno pomóc z czarnymi paskami.

Aby uruchomić w okienku, wejdź we właściwości skrótu wc3 na pulpicie i w miejscu elementu docelowego po spacji dopisz "-windowedscr".
Reply }}}
Podziękowanie od:
Niestety nie mogę zrobić tego w ten sposób, bo muszę odpalać Warcrafta przez Launcher.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Podczas instalacji patcha usuń z Program data folder battle.net a następnie uruchom launch. Wtedy ci zainstaluje war. Od nowa z patchem tylko tcd keye są potrzebne. Na rozdziałkę nie ma sposobu oprócz window mode.
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.